FIRMA: Bc. Martin Kuráň  SÍDLO: Otaslavice 188, 798 06 Otaslavice  IČ:75329514  DIČ:CZ7411244929  TELEFON: 725 079 187  E-MAIL: martinkuran@centrum.cz

+420 725 079 187

Ploty ROLUX

Naše portfolio plotů jsme rozšířili o hliníkové ploty ROLUX. Jedná se o bezúdržbový systém, který se vyznačuje vysokou estetickou hodnotou a dlouhou životností, která je daná originální konstrukcí a profesionální povrchovou úpravou veškerých prvků hliníkového plotu ROLUX.

Je možno dodat kompletní systém pro plotové výplně, zábradlí, vstupní branky, brány otočné, posuvné po kolejnici i samonosné brány vč. sloupků a automatického otvírání na dálkové ovládání. Zaměření a montáž na místě stavby je samozřejmostí.
Celý systém se vyrábí ve čtyřech základních odstínech RAL a třech dekorech dřeva. Na objednávku je možné dodat i jiný odstín RAL. Podle použitých prvků pro výplně polí a bran se ploty ROLUX dělí na:
070620111353.jpg
Tyčkový hliníkový plot - skladba svislých tyčí čtvercového průřezu s variací ozdobných prvků a špiček.
Standardně jsou dodávány v černé a šedé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různými koncovkami, případně jejich kombinací.
013_.jpg
Plaňkový hliníkový plot - hliníkové plotovky ve tvaru prkna.
Standardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškově nalakovat v jakékoliv standardní barvě, případně potáhnout exteriérovou fólií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně nebo obloukem.
018.jpg
Kombinovaný hliníkový plot - originální kombinace tyčky a plaňky.
Vznikly kombinací tyčkového a plaňkového plotu, takže barevné kombinace a způsob jejich zakončení je dán těmito typy plotů.
PA110414.JPG
Okenicový hliníkový plot - originální bezkonkurenční systém horizontálních lamel ve stylu naklopených žaluzií, které vytvoří částečně nebo úplně neprůhledný plot při zachování vzdušné a odlehčené konstrukce.
P7050147.JPG
Hliníkové zábradlí - všechny prvky lze použít i na zábradlí pro váš balkon, terasu či schodiště.
  • bezúdržbový provoz
  • nepodléhá sluneční erozi
  • tepelně stabilní
  • nerozpíná se
  • jedinečný vzhled
Všechny druhy hliníkových plotů ROLUX lze zabudovat mezi originální hliníkové sloupky ROLUX nebo do jakékoliv připravené podezdívky při zachování technických podmínek pro montáž hliníkových plotů ROLUX. Jako autorizovaná montážní firma vám poskytneme veškeré informace.

Hledáte – li originální řešení vašeho plotu, využijte naši nabídku hliníkových plotů ROLUX a ve Vaší ulici bude Váš plot opravdu vidět!
Pro zaslání poptávky využijte sekce "Poslat dotaz" v levé části stránky. Budeme reagovat během následujících 48 hodin. Děkujeme.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one